Producenci

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

Postanowienia ogólne

1. Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.motofactory.pl prowadzony jest przez:

Firmę Moto Factory wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej

w urzędzie Miasta Brwinów pod numerem 7500

ul. Piłsudskiego 8, 05-805 Otrębusy

NIP: 534-230-13-22   Regon: 141069376

Nr Konta Bankowego BRE.Bank: 88 1140 2004 0000 3202 6958 6707

Adres e-mail: sklep@motofactory.pl   Telefon: 0048505462022

2. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest firma MotoFactory. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w Regulaminie Sklepu Internetowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Usługodawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania.
Więcej informacji znajdą państwo na stronie Polityka prywatności.

 

Składanie zamówień

1. Sklep internetowy motofactory.pl prowadzi sprzedaż towarów min. za pośrednictwem sieci Internet, zamówienia są składane oraz przyjmowane przez: stronę internetową www.motofactory.pl po zalogowaniu się do Panelu Klienta, drogą e-mailową: sklep@motofactory.pl, oraz telefonicznie pod nr. 505-462-022

2. Sprzedaż poprzez "Formularz Zamówienia" rozpoczyna się z momentem:

  • dodania przez Klienta wybranych produktów do elektronicznego koszyka w Sklepie Internetowym
  • kolejnym krokiem jest wybranie w formularzu sposobów płatności oraz sposobu jego dostawy/odbioru
  • następnie należy określić czy chcemy złożyć zamówienie za pomocą zarejestrowanego konta klienta, czy też wybieramy transakcje jednorazową bez konieczności rejestrowania się w sklepie.
  • następnie niezbędne jest podanie przez Klienta w formularzu zamówienia danych dotyczących osoby i miejsca odbioru imię i nazwisko/nazwa firmy, adres (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość), adres poczty elektronicznej, numer telefonu kontaktowego.
  • ostatnim krokiem jest odebranie potwierdzenia złożonego zamówienia, wysłanego na podany w zamówieniu adres mailowy i jego zatwierdzenie (kliknięcie na "czerwony link" z wiadomości)

 

2.1. Wymagania techniczne niezbędne do współpracy z systemem sklepu, którym posługuje się Usługodawca:

  • komputer, laptop lub inne urządzenie multimedialne z dostępem do Internetu;
  • dostęp do poczty elektronicznej;
    (adresy poczty Gmail mogą przyjmować korespondencje w katalogu SPAM)
  • zalecamy aktualne przeglądarki internetowe

 

3. Zamówienie składane poprzez e-mail/telefon zostaje przyjęte do realizacji w momencie przekazania przez sklep MotoFactory potwierdzenia z numerem zamówienia drogą mailową, bądź w trakcie rozmowy telefonicznej z pracownikiem sklepu. Każde zamówienie wymaga podania pełnych danych wysyłkowych: imię i nazwisko/nazwa firmy, adres (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość), adres poczty elektronicznej, numer telefonu kontaktowego.

4. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

 

Realizacja zamówień

1. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia "linku" z przesłanej państwu wiadomości mailowej. Zamówienie przyjmuje wówczas status "Przyjęte do realizacji".

2. Sklep internetowy www.motofactory.pl realizuje wszystkie zamówienia w czasie podanym w zamówieniu. W przypadku opóźnień klient zostaje poinformowany w ciągu 24godzin o planowanym wydłużeniu czasu dostawy.  Dla towarów na specjalne zamówienie, nietypowych lub dostosowywanych do niestandardowych potrzeb Klienta oraz towarów, które są sprowadzane od innych lub przez innych dystrybutorów i importerów termin dostawy jest uzgadniany indywidualnie.

3. W przypadku braku jakichkolwiek towarów zamówionych przez Klienta w magazynie lub u dostawców, Klient jest informowany przez pracownika telefonicznie lub e-mailem o braku możliwości zrealizowania jego zamówienia w założonym terminie. Klient podejmuje wówczas decyzję o dalszej realizacji zamówienia (wydłużenie czasu realizacji lub częściowa realizacja zamówienia), bądź rezygnacji z niego.

4. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży. W przypadku zakupu dużej ilości towaru promocyjnego, sklep ma prawo zrealizować wyłącznie ilość przeznaczoną do promocji.

5. Po skompletowaniu wszystkich towarów z zamówienia Klienta, realizowana jest ich wysyłka. Nadanie przesyłki jest równoznaczne ze zrealizowaniem zamówienia - status zamówienia zmienia się na "Przesyłka wysłana"
Do klienta wysyłany jest wówczas mail potwierdzający wysyłkę wraz z numerem listu przewozowego.

 

Wysyłka

1. Wysyłka realizowana na terenie Polski jest poprzez Pocztę Polską, firmy kurierskie DPD/UPS/DHL oraz za pomocą Paczkomatów InPost. W przypadku wysyłek zagranicznych sposób dostawy ustalamy indywidualnie. Aktualny cennik wysyłkowy, znajdą państwo w zakładce Koszty dostawy.

2. Odbiory osobiste realizowane są w naszym sklepie w ul.Piłsudskiego 8 Kanie 05-805
Po otrzymaniu informacji o gotowym zamówieniu do odbioru.

3. Jeżeli podczas składania zamówienia Klient wybrał formę płatności przelewem, sklep internetowy www.motofactory.pl zastrzega że wysyłka następuje po zaksięgowania wpłaty na konto wskazane w zamówieniu. Przelewy księgowane są zazwyczaj w ciągu 24godzin, wpłaty na Poczcie księgowane są do 3dni roboczych.

 

Płatności i ceny

1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep internetowy www.motofactory.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

2. Podczas składania zamówienia Klient wybiera jedną z form płatności:

Odbiór osobisty - Klient dokonuje zapłaty gotówką za zamówiony towar w momencie odbierania towaru - odbiory wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia mailowego bądź telefonicznego od pracownika sklepu.

Za pobraniem - zamówiony towar jest wysyłany paczką, a zapłaty za towar Klient dokonuje u kuriera lub przedstawiciela innej firmy świadczącej usługi pocztowe w momencie odbioru towaru.

Przelew - klient dokonuje przedpłaty na konto podane w zamówieniu.

Płatności elektroniczne - klient dokonuje płatności poprzez największy i najbezpieczniejszy serwis transakcyjny w Polsce.
(opłata manipulacyjna tej usługi wynosi: 1% , doliczana jest do kosztów dostawy)

Karta kredytowa - Klient dokonuje przedpłaty na konto firmowe za pośrednictwem posiadanej karty kredytowej podając jej numer i kod PIN (opłata manipulacyjna tej usługi wynosi: 1% , doliczana jest do kosztów dostawy)

 

Wymiana towaru:

1. Dla państwa wygody oferujemy aż 30dni na wymianę zakupionego u nas towaru, warunkiem jest wcześniejszy kontakt z pracownikiem sklepu w celu ustalenia szczegółów wymienianego produktu: rozmiarów, kolorów itp.

2. Wymianie podlega towar nowy/nieużywany, kompletny i w oryginalnym opakowaniu. Odsyłany towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu wraz z dołączonym paragonem zakupu lub kopią faktury.

3. Koszt transportu/przesyłki towaru o wartości powyżej 500zł przeznaczonego do wymiany ponosi nasz sklep !
Prosimy o kontakt z pracownikiem sklepu telefonicznie bądź mailowo, zamówimy kuriera po przesyłkę pod wskazany przez państwa adres oraz wyślemy produkt wymieniany/właściwy.

4. Kolejne wymiany tego samego zamówienia i koszty z nimi związane ponosi Klient !
Po otrzymaniu paczki sklep wymienia towar na inny/nowy w najkrótszym możliwym czasie i odsyła go na koszt Klienta (według cennika dostaw)

5. Wymianą nie podlegają:
- Artykuły elektryczne:
  (żarówki, akumulatory, przewody zapłonowe, cewki, regulatory napięcia, ładowarki akumulatorów)
- Przewody paliwowe których długość jest realizowana zgodnie z zamówieniem
- Przewody hamulcowe (wszystkie wykonane są według preferencji klienta)
- Bielizna termoaktywna
- Rury nośne amortyzatorów
- Normalia (śruby,podkładki,uszczelki gumowe oraz papierowe)

 

Zwrot towaru:

1.  Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów ponownego wprowadzenia towaru do sklepu.
Należy w tym celu skontaktować się z pracownikiem sklepu drogą mailową na adres :sklep@motofactory.pl

1.1. Następnie w terminie 14dni od powiadomienia o zwrocie towar musi zostać dostarczony do sklepu.
Przesyłki można nadawać za pośrednictwem dowolnego przewoźnika w tym Poczty Polskiej na adres:
MotoFactory ul. Piłsudskiego 8, 05-805 Otrębusy
Przesyłki nadawane za pobraniem pieniężnym nie będą przyjmowane !

1.2. Zwrot towaru dotyczy wyłącznie towarów nowych, nie używanych, w oryginalnych nienaruszonych opakowaniach, w przypadku odzieży/kasków dochodzi warunek niezerwanych metek, foli ochronnych itp.

1.3. Zwrotom nie podlegają towary realizowane i sprowadzane na zamówienie klienta, wszystkie warianty dla produktów z wyświetlaną informacją "dostępny na zamówienie" nie podlegają zwrotom.

1.4. Odsyłany towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu wraz z dołączonym rachunkiem/paragonem zakupu lub kopią faktury. ZA USZKODZENIA W TRANSPORCIE ODPOWIADA JEJ NADAWCA !

1.5. Zwrotom nie podlegają również:
- Artykuły elektryczne:
  (żarówki, akumulatory, przewody zapłonowe, cewki, regulatory napięcia, ładowarki akumulatorów)
- Przewody paliwowe których długość jest realizowana zgodnie z zamówieniem
- Przewody hamulcowe (wszystkie wykonane są według preferencji klienta)
- Bielizna termoaktywna
- Rury nośne amortyzatorów
- Normalia (śruby,podkładki,uszczelki gumowe oraz papierowe)


FORMULARZ ZWROTU TOWARU

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowę uważa się za niezawartą !

Oznacza to ze ewentualne produkty gratisowe bądź zasady darmowej przesyłki nie obowiązują !

Sklep motofactory.pl nie pobiera kosztów ponownego przyjęcia towaru na magazyn !

W przypadku opłacenia zamówienia na stronie za pomocą płatności elektronicznych Przelewy24 a następnie rezygnacji, anulowania zamówienia z własnego powodu, zwrot zostanie pomniejszony o 0,6% wartości przelewu - co równoznaczne jest z kosztem transakcji elektronicznej
PROSIMY O ROZWAŻNE ZAKUPY WYKORZYSTUJĄC FORMĘ PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNYCH

2. Firma MotoFactory dokonuje zwrotu wpłaconych środków wyłącznie na wskazane konto bankowe, nie później niż w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania i zaakceptowania zgodności zwracanego towaru.

2.1. W przypadku rezygnacji klienta z zamówień, środki zwracane są w ciągu 7dni od otrzymania informacji mailowej o odstąpieniu od zamówienia,
- w przypadku płatności Przelewy24, kwota zwrotu pomniejszona zostanie o 0,6% wartości zamówienia (jest to koszt operacyjny operatora transakcyjnego)

2.2. Zwrotom nie podlegają koszty transportu (koszty transportu od nie zawartej umowy z zasad "darmowej przesyłki" zostaną potrącone zgodnie z obowiązującym cennikiem z dnia zamówienia).

2.3. Wszelkie koszty transportowe związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, ponosi konsument.

Nie zwracamy za benzynę / za przesyłki transportowe / za bilety komunikacji miejskiej.
Prosimy o przemyślane zakupy.

3. W przypadku zagubienia dowodu zakupu prosimy wcześniej skontaktować się z pracownikiem sklepu.

 

Reklamacje:

1. Reklamacje wszelkich uszkodzeń mechanicznych są rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego przez kuriera doręczającego przesyłkę. (po odebraniu przesyłki mają państwo prawo weryfikacji stanu zawartości w obecności kuriera, w przypadku uszkodzeń, należy zgłosić to kurierowi i sporządzić formularz reklamacyjny)

2. W przypadku, gdy dojdzie do uszkodzenia towaru w trakcie użytkowania klient może zareklamować produkt, dostarczając go do naszej firmy. (prosimy o wcześniejszy kontakt w celu weryfikacji reklamacji)

3. Na wszystkie zakupione artykuły sklep www.motofactory.pl udziela 24-miesięcznej gwarancji, chyba ze producent towaru przewidział inaczej, 3, 5 lat czy nawet gwarancje wieczyste
(zakup na firmę przy którym wystawiana jest FV zawsze objęty jest 12 miesięczną gwarancją)

4. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest odesłanie towaru, dołączenie do niego krótkiego pisma reklamacyjnego wraz z paragonem zakupu lub kopią faktury. Wysyłany towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem.

5. Towar odsyłany do sklepu www.motofactory.pl w celu rozpatrzenia reklamacji powinien być oczyszczony z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń powstałych podczas jego użytkowania. Towar nie oczyszczony będzie odesłany do Klienta na jego koszt.

6. Sklep internetowy www.motofactory.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem

7. W ciągu 14 dni roboczych w naszym sklepie podjęta zostanie decyzja, (czy reklamacja zostanie uznana, przekazana do producenta bądź odrzucona ) w przypadku przekazania reklamacji do producenta okres obsługi reklamacji może przedłużyć się o kolejne 30dni przysługujące serwisowi zewnętrznemu na obsługę produktu.

8. Koszty dostarczenia jak i odebrania towaru na reklamacje ponosi Klient.

 

FORMULARZ REKLAMACYJNY

 

Ciasteczka (Cookies)

Nasz sklep internetowy motofactory.pl w celu poprawnego działania potrzebuje kilki krótkich informacji tekstowych, które są tworzone na twoim komputerze i przechowywane w tzw. tymczasowych plikach ciasteczek (pilki cookies). Mechanizm ciasteczek jest używany przez niemal całe środowisku internetu od wielu lat i jest w pełni bezpiecznym mechanizmem.
Więcej informacji znajdą państwo na stronie Polityka prywatności.

 

Postanowienia końcowe

1. Treść sklepu internetowego www.motofactory.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego

2. Sklep internetowy www.motofactory.pl zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

3. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym sposób i zasady składania zamówień sklepu internetowego www.motofactory.pl. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany w treści Regulaminu. Dokonanie zamówienia w sklepie internetowym www.motofactory.pl jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Wszystkie wymienione produkty, nazwy i loga są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Wszelkie spory wynikające ze współpracy będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla miejsca siedziby firmy.

 

Wykorzystywanie materiałów oraz treści zamieszczonych na stronie motofactory.pl jest prawem zabronione.
Copyright © 2010-2021 MotoFactory. Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved

 

 

Z poważaniem,

Załoga sklepu internetowego www.motofactory.pl

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl